Із Прикарпаття депортували іноземця, якого судили за грабежі та розбій

  • На Прикарпатті виконали примусове видворення 46-річного громадянина Республіки Грузія.

    Суд повною мірою задовольнив позовні вимоги про депортацію з України іноземного громадянина, котрий може негативно впливати на криміногенну ситуацію, загрожувати національній безпеці та публічному порядку.

    “Депортації підлягає чоловік із чималим кримінальним минулим. За плечима цього іноземця декілька засуджень до позбавлення волі і відбування покарання у в’язницях у Польщі, Німеччині і Російській Федерації. Днями він звільнився з виправної колонії на території Івано-Франківщини, де відбував семирічне ув’язнення за вчинення розбою та грабежів у столиці України”, – повідомляють в обласному відділенні ДМС.

    На сьогодні громадянин Грузії перебуває у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України. Процедура примусового видворення передбачає, що іноземця доправлять до кордону у супроводі працівників міграційної служби і правоохоронців. Відповідно до рішення суду 46-річному іноземцеві буде заборонено відвідувати Україну найближчих 5 років.

  • Нагадаємо, раніше з Франківщини видворили іноземця, якого звільнили з виправної колонії

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!