Із Прикарпаття примусово видворили громадянина Узбекистану

  • Працівники міграційної служби у взаємодії зі співробітниками УСБУ в Івано-Франківській області виконали рішення суду про примусове видворення за межі України 33-річного громадянина Республіки Узбекистан.

    Цього тижня іноземця виявили в Івано-Франківську після наполегливих пошуків. Таким чином завершилися цілеспрямовані заходи щодо встановлення місцеперебування в Україні громадянина іншої держави, який потрапив на територію нашої країни нелегально, тобто перетнув державний кордон поза пунктами пропуску і контролю.

    “Зважаючи на обставини, за яких іноземець опинився в Україні, суд не зволікав з рішенням і в повному обсязі задовольнив позовну вимогу УДМС в області про примусове видворення громадянина Узбекистану”, – кажуть у ДМС.

    Іноземця депортували з львівського міжнародного аеропорту авіарейсом до країни його походження. Чоловікові заборонено відвідувати Україну найближчих 5 років.

  • Читайте також: Калуський суд оштрафував вірменина, бо він у Facebook опублікував фото Зеленського зі свастикою на обличчі

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!