Із Прикарпаття вигнали іноземця-правопорушника

 • З території Івано-Франківської області за межі України примусово виселили чергового іноземця-правопорушника.

  Як повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області, 38-річний громадянин Азербайджанської Республіки відповідно до рішення суду пів року перебував у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців із неврегульованим статусом.

  Після того, як особу чоловіка встановили, зайнялись забезпеченням його проїзними документами та супроводили чоловіка до аеропорту. Таким чином рішення суду про примусове виселення іноземця виконали.

  Крім того, у межах своєї компетенції УДМС в області прийняли рішення про заборону молодому чоловікові відвідувати Україну найближчих 5 років.

  Варто зазначити, що через втрату правових підстав для перебування в Україні громадянина Азербайджану ще у березні було зобов’язано покинути територію нашої країни самостійно. Однак у визначений термін він цього не зробив, натомість переховувався, змінюючи місце перебування в Івано-Франківську.

  Тим часом до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців із неврегульованим статусом доправили 39-річного уродженця Казахстану.

  У нього в Україні немає ні батьків, ні рідні, ані жодних документів. Із його слів, він народився на території колишньої Казахської РСР, а потім у дитячому віці разом із матір’ю приїхав в Україну.

  Упродовж терміну, відведеного судом на перебування чоловіка у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, працівники міграційної служби проводитимуть відповідну роботу для ідентифікації цієї особи.

  “Це буде нелегко, але варто спробувати, адже чоловік насправді хоче повернутися до країни, де народився”, – йдеться в дописі.

  Нагадаємо, міграційна служба виявила мешканців Молдови, які “затримались” на Прикарпатті

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!