“З рушницею та вбитими тваринами”: активістка обурена святкуванням Дня лісівника на Прикарпатті

  • Вчора, 14 вересня, лісівники у Галичі відзначили своє свято. Під час нього людям пропонували різноманітні цікавинки, зокрема дівчата продемонстрували вбрання в етнічному стилі, а деякі елементи одягу були зроблені з кори. Також публіці показали вироби зі шкіри для мисливців – патронташі, сумки та інші подібні речі.

    Активістка та зоозахисниця Наталя Вишневька обурилась такому святкуванню.

    «Свято працівників лісу в Галичі – з рушницею та вбитими тваринами. У Галицькому національному природному парку святкують день працівників лісу популяризацією мисливства та трупами тварин. Хоча поруч розташований реабілітаційний центр для диких тварин, куди потрапляють лелеки, хижі птахи, вовки, лисиці, ведмеді, це місце, де їх не тільки рятують, а й надають їм можливість повернутися у дику природу.

    Керівництво парку такими «святкуваннями» у стилі УРСР, не тільки руйнують імідж центру, а й принижують працівників, які категорично не сприймають такі речі.

    Дефіле з вбитими лисицями на плечах дівчат, популяризація мисливства на території природнього парку та реабілітаційного центру для тварин, де за гучною сценою розташовані вольєри з постраждалими лисицями, які проходять реабілітацію після притравки – це апофіоз рагулізму», – пише жінка.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!