З середини жовтня розпочнеться епідсезон грипу та коронавірусу, – МОЗ

 • Уже незабаром з’являться рекомендації, як проводити вакцинацію від коронавірусу під час нового епідеміологічного сезону.

  Скоро розпочнеться новий епідеміологічний сезон, в якому українці зіштовхнуться з грипом та коронавірусом. Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише УНН.

  «Зазвичай в нас епідсезон на гострі респіраторні вірусні інфекції – грип і вже зараз і коронавірусна хвороба, яка також стала сезонною, розпочинається з середини жовтня», – зазначає Віктор Ляшко.

  За його словами, кожен епідеміологічний сезон проходить з двома піками. Перший пік припадає на кінець листопада, другий – на початок або середину лютого. Це буде залежати від багатьох супутніх факторів, у тому числі від погодних умов.

  Віктор Ляшко повідомив, що вже зараз вакцини від грипу з оновленими грипозними штамами проходять лабораторний контроль. Крім того, за словами Ляшка, до кінця тижня МОЗ має вийти з рекомендаціями щодо того, як проводити вакцинацію від коронавірусу під час нового епідеміологічного сезону. 

  У пропозиції будуть враховані рекомендації європейських експертів.

  Читайте також: МОН підтримує: дітей, які не мають щеплень від кору, можуть відсторонити від занять у школах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!