Із вересня українським лікарям збільшать зарплату

 • Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і виділив кошти на підвищення заробітної плати медичних працівників із 1 вересня 2020 року. Підвищення відбудеться як для лікарів, так і для середнього та молодшого медичного персоналу.

  Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на брифінгу за підсумками засідання Уряду 15 липня.

  Як ви знаєте, 19 червня цього року, з ініціативи МОЗ та на доручення Президента, прийняли рішення щодо системного підвищення зарплати всім медичним працівникам. Відповідно, зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тис. грн, середнього медичного персоналу на майже 2,5 тис., а молодшого медичного персоналу – на приблизно 1250 грн. Сьогодні ми виділили конкретний фінансовий ресурс на оплату праці з 1 вересня.  Це системне рішення, щоб рухатися до того, аби зарплата медиків була на високому рівні», – підкреслив Максим Степанов. 

  За словами очільника відомства, кошти спрямовуватимуться: до закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ, через МОЗ, а також до закладів охорони здоров’я комунальної власності через НСЗУ (так званий мотиваційний пакет) або структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій.

  До слова: У Франківську підвищать тарифи на воду та введуть абонплату

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!