З відрядження у відрядження. Віктор Синишин знову не з’явився на суд

  • В Івано-Франківському міському суді продовжують розглядати адміністративне правопорушення у справі порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Правопорушником виступає інженер КП «ЄРЦ» (тепер МІУК) та депутат міськради від «Свободи» Василь Скиданчук.

    Нагадаємо, Віктор Синишин і Василь Скиданчук, працюючи в ЄРЦ (МІУК) зареєстрували фірми «Станіслав-ІВ» та «Галичина-ІВ» відповідно, які отримували підряди від цього ж комунального підприємства.  Загалом на двох вони уклали більше 40 договорів з проведення ремонтних робіт на понад 600 тис грн. Як зазначають у прокуратурі, посадовці підписували акти приймання-передачі виконаних робіт, проведених підприємствами, співзасновниками яких вони були та не вживали жодних заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів і не повідомляли про це свого керівника.

    Сьогодні, 7 листопада, захисник Жиляк подав клопотання, в якому йдеться про те, що з 7 до 11 листопада Віктор Синишин буде у відрядженні в Тернополі, де бере участь у семінарі з питань енергозберігаючого освітлення. Міський голова Руслан Марцінків підписав це розпорядження.

    Суд ухвалив рішення відкласти розгляд справи у зв’язку з неявкою підозрюваного. Наступне засідання відбудеться 30 листопада о 10:00.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!