З візитом на Прикарпаття прибув депутат Сейму Республіки Польща

 • Сьогодні з візитом на Прикарпаття прибув депутат Сейму Республіки Польща Марек Жонса.

  Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

  Варто зазначити, що від початку повномасштабної війни в Україні Польща є одним із лідерів у підтримці нашої держави. У червні Прикарпаття отримало 500 тонн гуманітарної допомоги від Уряду Польщі. Це найбільший обсяг допомоги, який отримала Івано-Франківщина.

  Сьогодні під час нашої розмови пан Марек засвідчив свою особисту підтримку та підтримку всього польського Сейму щодо вступу України у Європейський Союз.

  За його чіткої координації область отримала фури гуманітарної допомоги з Польщі, Німеччини, Франції, Швеції, Монако та Ірландії, яку ми також відправляли в Київську область, Харківську, Чернігівську, Миколаївську, Черкаську та Дніпропетровську.

  “Ми говорили про те, щоб в нашій області створити великий центр соціально-психологічної реабілітації для військових, адже ми є потужним рекреаційними регіоном, і для цього у нас створені всі умови, – пише Онищук. – Враховуючи те, що область не має спільного з Республікою Польща кордону, реалізація спільних проєктів відіграє важливу роль в українсько-польському міжрегіональному співробітництві”.

 • За її словами, влада й надалі продовжуватиме тісну співпрацю, зокрема і щодо відбудови України після перемоги.

  Читайте також: На Франківщині волонтери зібрали понад тисячу кілограмів макулатури, щоб допомогти ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!