За 2015 рік Галицький бюджет отримав 11 млн грн земельного податку

Надходження земельного податку та орендної плати за землю до місцевих бюджетів за  2015 рік перевищили показники попереднього року на 3,8 млн гривень і складають 11,6 млн гривень.

Інформує ДПІ у Галицькому район. При цьому фізичними особами-землекористувачами сплачено 1,7 млн гривень, юридичними 9,9 млн гривень. Про це повідомила під час зустрічі з платниками начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

земля для АТО

Посадовець нагадала платникам про особливості нарахування та сплати плати за землю в 2016 році. Також зазначила, що прийняття місцевими радами відповідних ставок земельного податку та максимально повний облік об’єктів оподаткування сприятиме збільшенню надхожень до місцевих бюджетів плати за землю. А це в свою чергу розширить фінансові можливості місцевих громад.

Крім цього, землевласникам та орендарям земельних угідь варто врахувати, що з 1 січня 2016 року діють нові коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки землі. Зокрема, для ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей пасовищ та перелогів встановлено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі на рівні 1,2. Нормативна грошова оцінка земель населених пунктів та інших земель не сільськогосподарського призначення здійснюється із застосування коефіцієнта 1,43.

Нагадаємо, що  у владних кабінетах Коломиї цього поки що не розуміють: на міській землі заробляють всі, окрім самого господаря, тобто міста.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!