За 2019 рік у Надвірній частково відремонтували майже 20 вулиць

 • Одним з найважливіших соціально-економічних показників розвитку Надвірної є стан об’єктів дорожньої інфраструктури.

  За останні роки, ситуація значно покращилась. Тільки з початку 2019 року, за кошти міського бюджету, частково відновили приблизно 20 вулиць комунальної форми власності, сім прибудинкових територій та п’ять тротуарів і пішохідних доріжок, пише “Надвірнянська правда”.

  Наразі сезон ремонту доріг в місті підходить до завершення, проте завдяки сприятливим погодним умовам на деяких об’єктах дорожньої інфраструктури роботи ще тривають. Зокрема, проведено часткове асфальтування вулиці Сірика, яка перебуває на балансі Надвірнянської міської ради.

  Ця вулиця є стратегічно важливою, адже веде до новозбудованого мікрорайону Сірика. Крім того, поруч розташований Прикарпатський військово-спортивний ліцей, тому щодня нею користуються сотні мешканців міста і спостерігається інтенсивний рух транспорту.

  Варто зазначити, що на території Надвірної налічується близько 150 вулиць комунальної форми власності, які перебувають на балансі міської ради. Для того, щоб провести їх капітальний ремонт необхідна не одна сотня мільйонів гривень, тому ремонт доріг вирішили проводити поетапно. Враховуючи це, на сьогодні здійснений тільки перший етап відновлення вул.Сірика, проте в наступних роках проведуть і другий етап будівництва цієї вулиці.

 • Нагадаємо, правоохоронці знайшли чоловіка, причетного до ДТП на Надвірнянщині.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!