За добу фонд Сергія Притули назбирав кошти на два з трьох Байрактарів

 • Благодійний Фонд Сергія Притули оголосив масштабний збір. Вони хочуть придбати для українських Повітряних сил три ударні безпілотники.

  Громадський активіст і волонтер Сергій Притула 22 червня відзначає день народження. Саме у цей день він оголосив збір коштів на три “Байрактари” для ЗСУ. За тиждень необхідно зібрати понад 500 мільйонів гривень.

  «Це – історична подія. Українці зможуть зібрати на пряму, невідворотну і жорстоку смерть русні. Такого сучасна історія ще не зазнавала», – пише Сергій.

  Однак лише за добу благодійний фонд Сергія Притули разом із автором телеграм-каналу «Лачен пише» Ігорем Лаченковим зібрали  366 млн грн.

  «А це означає, що з бажаних трьох ми вже назбирали на ДВА БАЙРАКТРАРИ!!!!! ДВА ЗА ДОБУ!!!! Люди, ви робите щось фантастичне і пишете історію! Ігор Лаченков, ти і вся твоя команда – величезні молодці!!! Шановне товариство! Давайте дотиснемо ще той третій літачок!!! Несемось!!!!!!!», – поділився Притула.

  Також він додав, що це будуть справді народні Байрактари.

 • “Левова частка переказів – це пожертви розміром 2-5-6-10-20-100-200 гривень. Є і великі перекази, і дуже великі, але поки що донати розміром від 100 000 грн – це радше приємне доповнення до загальної картини! Будемо дуже вдячні великому бізнесу за публічну підтримку нашого проекту!”, – додав він.

  Українці жартують про те, що скоро Притула відкриє збір на ядерку, придбає для ЗСУ армію США та навіть купить Угорщину.

  Нагадаємо, перші американські HIMARS вже в Україні

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!