За допомогою лазерного пристрою в Калуській ЦРЛ зробили близько 900 операцій

Усе частіше люди стикаються із варикозним розширенням вен. Це патологічний процес внаслідок якого уражаються судини, що несуть кров до серця. Захворювання характеризується утворенням так званих «вузлів».

Одним із найсучасніших і найбезболісніших методів лікування варикозу, який не потребує хірургічного втручання, є лазерний. За своєю результативністю та ефективністю він не поступається жодним операціям, інформують “Вікна“.

Калушани також мають можливість лікувати цю хворобу безболісно і безкоштовно. Адже з 2011 року в Калуській ЦРЛ з’явився лазер, за допомогою якого зроблено вже близько 900 операцій. Про особливості лікування за допомогою лазера і про причини варикозу розповів хірург Калуської ЦРЛ Юрій Андріїв.

За його словами, частіше варикозом хворіють жінки, аніж чоловіки. Проте іноді трапляються випадки, коли ним хворіють навіть і діти. Основними причинами хвороби є генетика, малорухливий спосіб життя і надмірна вага. А коли в людини присутні всі три основних фактори, то в неї 100% діагностують варикоз.

Для лазерного лікування слід здати всі обов’язкові клінічні аналізи, щоб перевірити, чи немає ніяких патологій, які б у подальшому могли негативно вплинути на здоров’я людини.

Принцип дії апарата полягає в тому, що він «кип’ятить» кров вени, в результаті чого пошкоджується судинна стінка й утворюється тромб. Проте вена залишається на місці, а кров частково виходить, а частково залишається. Тому перевагою лікування лазером є відсутність травматизації та кровотечі. Раніше варикоз лікувався більш травматично, з великими синяками та гематомами. Адже за допомогою спеціального медичного зонда вену виривали.

До теми: У Богородчанах лікарня отримала японське обладнання

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!