За два тижні: в Калуші власник ринку має облаштувати нові торгові ряди

 • Вчора, 7 серпня, у Калуші на вулиці В.Стуса робоча група провела перевірку законності здійснення підприємницької діяльності та виконання суб’єктами господарювання вимог протиепідемічних, карантинних заходів.

  Зокрема, обстеженням були охоплені підприємці, які провадять діяльність на територіях, де відведені земельні ділянки та окремі конструктивні елементи благоустрою суб’єктам господарювання, повідомляє Калуська міська рада.

  Робоча група встановила, що чимало підприємців та громадян здійснювали свою торгівельну діяльність у невідведених для торгівлі місцях на землях запасу Калуської міської об’єднаної територіальної громади.

  З метою приведення торговельної діяльності до вимог чинного законодавства та рішень Калуської міської ради, досягнули домовленість з директором ринку про влаштування протягом двох тижнів нових торгових рядів на незалучених територіях ринку з метою створення додаткових торговельних місць.

  Це  дасть змогу запропонувати громадянам, які реалізують власну вирощену сільськогосподарську продукцію та підприємцям здійснювати торгівлю в законний спосіб. 

 • Нагадаємо: За два місяці карантин порушили 113 прикарпатців – на них склали адмінпротоколи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!