За Кубок Яни Клочкової змагалося пів сотні дітей у Буковелі

 • Майже півсотні дітей з цілої України взяли участь у Всеукраїнському дитячому турнірі з гірськолижного спорту за “Кубок Яни Клочкової”.

  Це традиційні змагання, які відбуваються у туристичному комплексі «Буковель», учасниками якого є наймолодші – діти, віком від 3 до 6 років. Захід проводиться вже сьомий рік поспіль, його ініціатором є олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова. Спортсменка вважає, що цей турнір – один з способів виховати майбутніх олімпійських чемпіонів ще з раннього дитинства, пишуть Вікна.

  «Зараз дуже мало відбувається подібних змагань, які безпосередньо заохочують дітей до подальшої спортивної кар’єри. Для кожної дитини важливо досягати своєї мети і цей турнір якраз у цьому допомагає», – каже Яна.

  Діти змагалися на швидкість і точність подолання траси.

  “Наш турнір повністю нагадує змагання в олімпійській дисципліні слалом гігант, просто траса коротша і значно менше воріт. Якщо в типових змаганнях учасники проїжджають тридцять-сорок воріт, то тут їх було всього сім», – розповідає організатор Святослав Вережак.

  Організатори фіксували точний час подолання дистанції. Маленький спортсмен із Закарпаття навіть поставив місцевий рекорд – подолав 50-метрову трасу із перешкодами за 15 секунд. Найбільше учасників було саме із Закарпаття, діти спеціально приїхали до Буковелю, щоб продемонструвати свої вміння.

 • За Кубок Яни Клочкової змагалося пів сотні дітей у Буковелі. ФОТО

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!