За літній період у Франківську мають переобладнати сім дитячих садочків

 • В Івано-Франківську триває реалізація програми енергетичної модернізації закладів освіти. Зараз на завершальному етапі перебувають сім дитячих садків. Роботи тут мають завершити до 1 вересня, аби діти новий навчальний рік провели в теплі.

  Процес утеплення тримає на контролі міський голова Руслан Марцінків. Сьогодні він оглянув виконання робіт в навчально-реабілітаційному центрі, що на вул. Хоткевича й розповів про результати на своїй особистій сторінці.

  Зазначається, що заклад змінився до невпізнання. Керівник НРЦ Віталій Демків зауважив, що мали багато клопотів восени і взимку, оскільки дітки з обмеженими можливостями потребують особливого комфорту.

  Загалом, у проєктах НЕФКО різні завдання, які допоможуть зробити заклади більш енергоефективними. Це заміна вікон, дверей, встановлення індивідуальних теплових пунктів, реконструкція системи теплопостачання, утеплення дахів та фасадів тощо. Як результат, помітна економія енергоносіїв та коштів.

  “Думаю, позитивні зміни вже цього року відчують усі, а передусім – маленькі франківці. У співпраці з міжнародними донорами, вдається досягати гарних результатів в різних соціальних напрямках. Важливим елементом таких проєктів, як правило, є грантова складова. Тобто місто отримує частину коштів безповоротно”, – зауважив Марцінків.

  Варто зауважити, що переобладнання дитсадків передбачає не лише комплексне утеплення, але й поточні та капітальні ремонти приміщень, освітлення територій, заходи безпеки тощо.

  Нагадаємо, на Тарнавського у Франківську відкриють католицький дитсадок.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!