За місцяць прикарпатці добровільно здали у поліцію майже сто одиниць зброї

 • Акція добровільної здачі зброї завершується 31 березня, і, як свідчать її результати на сьогодні, чимало прикарпатців скористалися можливістю у цей період на законних підставах позбутися заборонених речей або ж легалізувати наявну зброю, повідомляє Управління превентивної діяльності ГУ НП в Івано-Франківській області.

  PM141image002

  PM171image001

  В органи поліції краю від початку місяця добровільно здали 88 одиниць зброї, в тому числі 44 гладкоствольної та 3 – нарізної мисливської, 8 – нарізної армійських зразків та 22 – холодної зброї. Практично у кожному другому випадку особи, які здали зброю, висловили бажання, оформивши відповідні документи, зареєструвати її в особисте користування.

  Як приклад – Івано-Франківський відділ поліції. З початку березня правоохоронцям обласного центру здали сім мисливських гладкоствольних рушниць, в тому числі дві – іноземного виробництва, п’ять малокаліберних гвинтівок, 10 газових пістолетів, один спецзасіб травматичної дії, 11 тисяч набоїв калібру 5,6 мм та один ніж. Частина з цього невдовзі матиме законних власників, а решта, як передбачено законом, буде утилізовано.

  PM87image003 PM755image004

  Правоохоронці нагадують, що до завершення місячника ще є кілька днів для того, щоб здати вогнепальну та холодну зброю, боєприпаси, газові пістолети та спецзасоби, звільняючись від загрози кримінальної та адміністративної відповідальності за їх незаконне зберігання.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!