За місяць прикарпатці оформили понад 11 тисяч паспортів

 • Понад 11 тисяч біометричних документів оформили мешканці та гості Івано-Франківщини упродовж грудня 2021 року.

  Про це йдеться на сторінці Міграційної служби Івано-Франківської області.

  Зокрема, відвідувачі територіальних підрозділів міграційної служби у грудні оформили 5501 паспорт громадянина України у формі ID-картки і 5740 закордонних паспортів.

  Варто зазначити, що у 2021 році в Івано-Франківській області оформили понад 61 тисячу національних паспортів у формі ID-картки, а кількість виданих закордонних паспортів сягнула 76 тисяч.

  Оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки або ж закордонний паспорт можна у будь-якому територіальному підрозділі  міграційної служби незалежно від зареєстрованого місця проживання.

  Повідомляємо також, що у зв’язку з дією на території України карантинних заходів біометричні документи, які з різних причин раніше не були отримані заявниками, не підлягають знищенню і чекають на своїх власників.

 • У міграційній службі нагадують, що не тільки для зручності, але й для уникнення масового контакту з людьми, в усіх територіальних підрозділах міграційної служби Івано-Франківщини працює сервіс «Електронна черга». Зареєструватися в електронну чергу можна на сайті ДМС України за посиланням.

  Читайте також: міграційна служба виявила мешканців Молдови, які “затримались” на Прикарпатті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!