За перші дні осіннього призову в Калуші виконали план на більше ніж 50%

  • З 1 жовтня в Україні розпочався осінній призов на строкову військову службу до Збройних Сил України. Призову підлягають чоловіки віком 20-27 років, які визнані придатними до служби в армії та які не мають підстав для відстрочки або звільнення від служби.

    На проведення осіннього призову, який завершується 31 грудня, відведено три місяці, а місцевим військовим комісаріатам доведені планові завдання щодо кількості призовників, інформують “Вікна”.

    Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Ігор Головатчукза даними Калуського військового комісаріату, станом на 2 жовтня понад 50% призовників готові до відправки на військову службу до військових частин відповідно до планового завдання у Калуші. Це є свідченням того, що калушани з розумінням ставляться до виконання військового обов’язку і не ухиляються від служби в армії, зазначає посадовець.

    Військовослужбовців строкової служби, як ідеться в офіційному повідомленні, не направляють у зону проведення операцій об’єднаних сил.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!