За програмою «Доступні ліки» Калуш отримав стільки грошей, що не зможе їх освоїти

  • Програма «Доступні ліки» почала працювати з 10 квітня цього року. Спочатку Калуш отримав 847 тис. гривень до кінця року. Завдяки проведеній інформаційній кампанії та злагодженій роботі медиків, вже у серпні весь річний бюджет програми Калуш освоїв.

    В середньому щомісяця лікарі поліклініки виписують рецептів на ліки, які частково або повністю компенсує держбюджет за програмою на 220-280 тис. гривень. Це, зазначає головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомогиМихайло Гаврилишин, — серйозна підтримка як для калушан, так і вагомий додаток до тих пільгових медикаментів, які забезпечує міська влада, інформують «Вікна».

    У серпні Івано-Франківська область додатково за програмою «Доступні ліки» отримала 7 млн гривень. І оскільки жодне місто чи район на той час не використав навіть виділеного на початку дії програми, то Калушу з цих грошей перепало майже 1,6 млн гривень. Станом на 23 жовтня міська поліклініка має у своєму розпорядженні понад 1,3 млн гривень. За три місяці до кінця року вдасться використати ще десь 750-800 тис. гривень, прогнозує Михайло Гаврилишин. Так що залишиться досить серйозна сума – близько півмільйона. Її буде повернуто у держбюджет.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!