За рік майже 800 франківців отримали матеріальну допомогу від міста

 • Сьогодні, 16 жовтня, в Івано-Франківську відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

  Директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк доповів про виконання програми соціального захисту на 2018-2020 роки.

  З міського бюджету для реалізації програми було виділено 9 мільйонів 371 тисяча гривень. Також для відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг на оплату за житлово-комунальні послуги в міському бюджеті на 2018 рік затверджено 2.2 мільйона гривень.

  Крім цього, програма передбачає щомісячні надбавки та компенсації ветеранам ОУН-УПА, сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані та матері Героя Небесної Сотні.

  Такі виплати теж отримують опікуни або піклувальники, які фактично здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю підгрупи А віком до 18 років та Почесні громадяни міста Івано-Франківська.

  За звітний період міська рада надала допомогу 798 франківцям на суму майже 4 мільйона гривень. З нагоди відзначення Дня знань та свята Першого портфелика, департамент організував закупівлю та вручив 125 сертифікатів шкільного приладдя для учнів з числа сімей учасників АТО, батьки яких є особами з інвалідністю внаслідок війни, пораненими чи багатодітними.

  Як доповів керівник департаменту, у міському бюджеті на 2018 рік затверджено 6 мільйонів 120 тисяч гривень для надання пільг на оплату за житлово-комунальні послуги учасникам АТО та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих в АТО та учасникам бойових дій, які відшкодовуються організаціям – надавачам житлово-комунальних послуг.

  Читайте також: 12 тисяч франківських школярів побували в патріотичних музеях

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!