За всіма містичними канонами: франківець провів весільну церемонію в музейно-етнографічному комплексі

 • «Якщо хобі людини – не захоплення на кілька тижнів, а те, чим вона живе роками, чому може віддаватись повністю, тоді це  – покликання», – ці слова Юрія Сулика, керівника Івано-Франківського йога центру та формації Yoga IF School, співорганізатора Carpathian Yoga Fest, автора методології «адаптаційно-цілісна йога», повною мірою справедливі для його життя. Улюблена справа, якою він почав займатися ще з ранніх років, у різний час допомагала йому пізнати себе і світ навколо, оздоровитися, зайнятися викладацькою діяльністю і навіть одружитися. Остання подія сталася кілька днів тому – 27 липня.

  «З дружиною я познайомився в рамках своєї професії. – розповідає Юрій Сулик. – Було дуже романтично, я був її вчителем. Вона проходила в мене підготовку інструкторів з йоги. Думаю, саме в таких ситуаціях по-справжньому можна пізнати людину. Адже коли важко тілесно і психологічно, складно приховувати свою особистість. Знайомство нам організували вищі сили. В певний період часу ми обоє шукали рішення та зміни в своєму житті, і наша карма звела нас разом».

  Після закінчення курсів вони почали їздити одне до одного, адже дружина Юрія Сулика, Таїсія – з Києва. Прислухавшись до своєї інтуїції, вони доволі швидко прийняли рішення, і вже за три місяці після знайомства розписалися. А от за рік вирішили організувати справжній ритуал.

  «Ми довго думали чи взагалі робити весілля і врешті-решт зробили все так, як і хотіли. – розповідає. – Дату планували ретельно, за всіма містичними канонами. Якщо знати певні нюанси, то 27 липня 2018 року – це час унікальної можливості почати все спочатку, замовити у Всесвіту все, про що ви мрієте, переглянути свої плани та цілі… З самого початку вибір був між Карпатами і центральною Україною. Чому обрали останній варіант? По-перше, ми тут значно рідше буваємо. По-друге, є тут якийсь поклик в більшу українізацію, любов до своєї батьківщини. Весілля в українському стилі, в самому серці України, де місце козацької слави, доблесті нації; де оживають рядки великого Шевченка, де Дніпро, ліси і кручі – це подія яку ми запам’ятаємо на все життя. Все, що нас оточувало сприяло втіленню наших задумів. І з весільним образом нам допомагала топовий український дизайнер Оксана Полонець (яка одягає багатьох зірок та відомих людей зокрема й дружину президента Марину Порошенко)».

  Весільну церемонію молодята провели в музейно-етнографічному комплексі «Дикий Хутір», що знаходиться на хуторі Буда Чигиринського району Черкаської області. І зараз продовжують подорожувати, поєднуючи медовий місяць з проведенням семінарів та навчань.

  Залишається додати лише одне: «Гірко!»

  Світлана Андрійчук

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!