За вступ на контрактну службу прикарпатцям обіцяють 7 тисяч гривень зарплатні

 • Івано-Франківський обласний військовий комісаріат закликає прикарпатців обрати службу за контрактом у Збройних Силах України.

  Згідно рішення Міністра оборони України, всім військовослужбовцям з січня 2016 року підвищено грошове забезпечення починаючи з 7000 грн (солдатам) за підписання першого контракту.

  IMG_0030

  «Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено до рівня 7 000 грн – 14 000 грн, одноразову матеріальну допомогу впродовж кожного року, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше,» – повідомляють в обласному військовому комісаріаті.

  «Значно підвищується грошова виплата для військових, які перебувають в зоні АТО, та залежить від зони розмежування. До лав військових повинні приходити справжні фахівці, які мають отримувати відповідну зарплатню та служити за контрактом», – наголошує комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмошук.

  Цікаво, що військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога в таких розмірах: особам рядового складу – вісім мінімальних заробітних плат – 11 024 грн; сержантському і старшинському складу – дев’ять мінімальних заробітних плат -12 402 грн; офіцерам – десять мінімальних заробітних плат -13 780 грн.

 • Проте біля військкоматів наразі порожньо, немає не те що черг, навіть натяку на зацікавленість. На даний час тільки 14 прикарпатців подали заяви на вступ до контрактної служби. Переважна більшість із них – учасники бойових дій, які були мобілізовані та перебували в зоні проведення АТО.

  Варто додати, що згідно з планом обласний військовий комісаріат планує набрати півтисячі прикарпатців.

  IMG_0042

  Нагадаємо, у 2016 році фінансове забезпечення військовослужбовців підвищили втричі (ІНФОГРАФІКА).

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!