За вихідні УГКЦ роздала безкоштовні обіди майже сотні франківцям (фото)

 • Ще в п’ятницю, 24 квітня, в Івано-Франківську в рамках діяльності Архієпархіального антикризового координаційного центру активно розпочав свою роботу новий проєкт УГКЦ. Його суть – у забезпеченні безкоштовними обідами соціально незахищених верств населення.

  За перші дні роботи на «гарячу лінію» зареєструвалися понад 90 осіб для отримання безкоштовного обіду, інформує Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ. 

  За словами працівників “гарячої лінії”, найчастіше телефонують одинокі матері з неповнолітніми дітьми, особи з обмеженими можливостями та люди похилого віку.

  «Ми щодня змінюємо меню, щоби наступного дня було щось новеньке. Для прикладу, сьогодні обід складався із борщу, картопляного пюре, відбивної та салату», – розповідають відповідальні за приготування їжі волонтери.

  Після того, як особа зателефонувала та заповнила відповідну анкету, яка складається переважно із шести запитань, вона може самостійно забрати готовий обід по вул. Чорновола, 7 в готелі “Станіславів”, а в разі неспроможності волонтери Архієпархії доставляють їжу за адресами осіб, які потребують.

  В перший день роботи на доставці працювало дві групи волонтерів.

  “Сьогодні така ситуація, коли Церква є та повинна бути із народом, як і в кожній найскладнішій ситуації. Зараз в нашому закладі карантин, триває дистанційне навчання, а тому маємо більше вільного часу, то ж чому не провести його з користю, допомагаючи”, – каже віце-ректор Духовної семінарії о. Андрій Чорненко.

  Безкоштовні благодійні обіди на період карантину надаються з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Владики Володимира Війтишина багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, одиноким матерям, сім’ям у складних обставинах, родинам, де є діти або батьки з інвалідністю та людям похилого віку.

  Для того, щоб замовити такий обід, потрібно зателефонувати на гарячу лінію за номером (098) 099 23 40 та заповнити невелику анкету. Обід можна забрати по вул. Чорновола, 7 в готелі «Станіславів» або ж, при потребі, його безкоштовно доставлять волонтери за вказаною адресою.

 • Нагадаємо, у Франківську Архієпархія УГКЦ оголосила збір коштів на боротьбу з COVID-19

   

   

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!