За вихідні від коронавірусу померло ще п’ять прикарпатців

 • Сьогодні, 4 травня, в Івано-Франківську відбувся щоденний брифінг голови ОДА Віталія Федоріва щодо ситуації з коронавірусом на Прикарпатті.

  На ньому розповіли про дві нових смерті від COVID-19 на Прикарпатті, які сталися за вихідні.

  “В нашій області вже 984 випадки захворювання, а 86 людей одужали. За три останніх вихідних дні маємо 123 нових позитивних результати і п’ять нових смертей. А ще за весь час 223 медики з Прикарпаття захворіли на коронавірус”, – сказав Федорів.

  Серед п’яти нових померлих: троє чоловіків і двоє жінок. Померли 62-річний житель Городенківщини, 66-річний житель Рожнятівщини та 72-річний чоловік з Богородчанського району. Щодо жінок, то серед померлих – 41-річна жителька Калущини та 66-річна мешканка Івано-Франківська.

  “Ми нарощуємо темпи ПЛР-діагностики, її роблять у трьох лабораторіях області. Таким чином, щодня зменшується число тих, хто чекає на результати. Наразі це 328 людей, які очікують аналізи, а ще недавно було 600”, – зазначив Віталій Федорів.

 • Він також додав, що з 11 травня очікується суттєве послаблення карантинних заходів. Але щоб уникнути нового спалаху, цей період слід пройти відповідально.

  Читайте також: В Україні виявили 12 331 випадок COVID-19, на Прикарпатті – 984

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!