“За високі досягнення”: Марцінківу та його заступникам дали надбавки до зарплати

Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання сесії міської ради.

На порядку денному – понад 80 питань. Зокрема, вони обговорили питання про надбавки до зарплат, матеріальні допомоги та преміювання міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови – начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради та керуючого справами виконкому міської ради.

Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що не буде голосувати за це питання, щоб уникнути конфлікту інтересів. Аналогічно зробив і секретар міськради Віктор Синишин.

Депутати проголосували за те, щоб з 2 січня 2020 року Руслану Марцінківу та його команді видавали надбавки за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

Їм даватимуть і матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати і преміювати їх за результатами праці, а також до державних та професійних свят в межах затвердженого фонду оплати праці на відповідний період згідно розпорядження міського голови.

Здійснюватиметься і щомісячне преміювання міського голови та з нагоди державних і професійних свят у максимальному розмірі, встановленому для секретаря міської ради та заступників мера.

Нагадаємо, Івано-Франківська міська рада прийняла бюджет на 2020 рік

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!