“Забезпечили добротний доїзд”, – Шмигаль про дорогу до Верховинщини (фото)

Учора, 5 грудня,  під час робочої поїздки у Косівський та Верховинський райони голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль оглянув виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

Ця дорога, протяжністю 168,9 км, проходить територією Яремчанської міської ради, Верховинського, Косівського, Коломийського, Городенківського районів. Протягом 2015 – 2018 років відремонтували 88,1 км. Цього року роботи проводяться  на кількох ділянках у Верховинському районі. Їхня кошторисна вартість склала понад 255 мільйонів гривень. 

«На сьогодні забезпечили добротний доїзд до Верховини, – відновлено десятки кілометрів важливих для розвитку туризму автошляхів, – підкреслив Денис Шмигаль. – У розвитку дорожньої інфраструктури ми стовідсотково освоїли фінансовий ресурс, виділений для Прикарпаття. Наразі проводимо перемовини з керівниками центральних органів влади щодо надання Івано-Франківщині від півтора до двох мільярдів гривень на будівництво доріг і мостів наступного року».

За словами керівника області, цьогоріч на відновлення автошляхів Прикарпаття було спрямовано й освоєно 912 мільйонів гривень. 

Денис Шмигаль також зауважив, що всю проєктно-кошторисну документацію наступного року необхідно буде провести до початку весни, щоб вчасно провести ремонтні роботи.

Читайте також: Дороги в пріоритеті – стало відомо, який бюджет у 2020 році отримає Прикарпаття.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!