Забудова на Макогона: мешканці не хочуть погоджувати межі поки не ознайомляться з документами

 • В Івано-Франківську мешканці та представники міської влади зібралися на  комісію щодо погодження меж ПРАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика».

  Під час засідання, яке відбувалося під головуванням заступника міського голови Олексія Кайди, стало відомо, що 28 вересня представники ПРАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” мають погодити межі забудови з власниками сусідніх будівель.

  Голова комісії Олексій Кайда запитав, «чому мешканці не погоджуються з існуючими межами». Вони ж відповіли, що оскільки триває судовий процес, вони не хочуть погоджувати межі. Тим паче про засідання комісії їм повідомили надто пізно, тож вони хотіли ознайомитися з документами у присутності юристів.

  Оскільки на нинішнє засідання багато мешканців промзони не з’явилися в міську раду через таке запізніле повідомлення, Олексій Кайда переніс засідання у цій справі.

  Люди вимагають, щоб їх завчасно повідомили про засідання та надали можливість ознайомитися з документами. «Мене вчора повідомили, я навіть ніяких документів не бачила, то як я можу погоджувати», – зазначила одна з мешканок Макогона. Водночас, люди підозрюють, що фабрика має намір змінити цільове призначення землі.

  У відповідь, представники ПАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” наголосили, що потрібно погодити межі, адже підприємство хоче продовжити договір оренди.

 • Водночас, секретар міської ради Оксана Савчук не розуміє, навіщо підприємство хоче продовжувати оренду, якщо воно збиткове, і про це заявляв на громадських слуханнях сам представник фабрики.

  Врешті-решт, мешканці та представники ПАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” так і не дійшли порозуміння.

  Нагадаємо, Громадські слухання щодо забудови франківської промзони супроводжувалися жахливим смородом і мало не закінчилися бійкою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!