Задер сукню і облапав: у Франківську в черзі до банкомату чоловік домагався дівчини

 • Днями соцмережі Івано-Франківська сколихнула історія дівчини, яка стояла в черзі до банкомата. Річ у тім, що чоловік, який стояв позаду в цій же черзі, вирішив задерти їй сукню та облапати, повідомляють на сторінці ГО “Дом4824”. 

  Дівчина  не розгубилась – зламала чоловікові ніс (бо мала навички самооборони). Потім прибігла його жінка, зібрались продавчині з прокльонами в бік дівчини, прибув патруль. Але ніхто їй не повірив. Бо чоловік пристойного вигляду, в костюмі, ще й одружений, не міг зробити подібне. Якби не камери спостереження в торговому центрі, які показали реальну ситуацію, то на дівчину написали б заяву.

  “Ми, ГО Дом4824, зв’язались з постраждалою та запропонували підтримку. Також повідомили про цю ситуацію Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області. Один з напрямків нашої роботи – захист прав жінок, протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству. Тому ми не могли залишитись осторонь ситуації, де насильство виправдовують, не вірять потерпілій та намагаються з кривдника зробити постраждалого (на жаль, такі ситуації непоодинокі)”, – йдеться у повідомленні.
   
  Юля Князюк, соціальна працівниця Дом4824, розповіла, як діяти в подібній ситуації: “На місці викликати поліцію, щоб зафіксувати випадок, юриста/адвоката з Івано-Франківський місцевий центр з надання БВПД та за потреби звернутись в медичний заклад для надання медичної/психологічної допомоги”. 
   
  *Гаряча лінія безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103
   
  Також можна звернутись в денний кризовий центр “Дом4824” для надання соціального супроводу, юридичної та психологічної допомоги. Номер телефону: +380979369138, Юлія.
   
  “Ми консультуємо по виходу з аб’юзивних стосунків, проводимо заходи з протидії домашнього насильства, співпрацюємо з поліцією, підтримуємо в судових засіданнях та усіх необхідних процесах”, – пишуть у повідомленні.
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!