Загальний ресурс болехівського бюджету зросте на 12,8%

 • Сьогодні, 20 січня, в Болехові відбулася чергова третя сесія міської ради, де розглядалися питання змін до міського бюджету, а також комплекс земельних питань. Останній в деяких моментах викликав протиріччя між депутатами міської ради, а також представниками обласної ради.

  Зокрема, в проекті рішення змін до міського бюджету на 2016 рік вказувалось, що у зв’язку зі змінами, внесеними до Бюджетного та Податкового кодексу України, після доопрацювання показників міського бюджету, загальний ресурс зросте на 12,8% (14 млн 504 тис. грн).

  IMG_0288

  З цих коштів найбільшу частку витратять на пільги та житлові субсидії населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання в розмірі 9 млн 369 тис. грн.

  Також 4 млн 313 тис. грн виділять на допомогу сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам. Близько 160 тис. грн виділять на пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого та рідкого побутового палива і скрапленого газу.

  IMG_0291

  На додаткову виплату ветеранам ОУН-УПА виділять 45 тис. грн, тобто збільшать вдічі. Компенсація за пільговий проїзд окремих категорій громадян складе близько 216 тис. грн.

  Також на сесії оголосили про те, що цього року індексація заробітних плат проводитись не буде. Податковий відсоток зріс з 15% до 18%.

 • Читайте також: Згадати все: Болехівський регіон

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!