Загинув за Україну: у Франківську покажуть фільм про всесвітньо відомого співака

 • Сьогодні, 2 лютого, Івано-Франківську вперше показали фільм про історію відомого українця, співака, що вразив Європу та загинув за Україну.

  “Міф” — це документальна історія про життя Василя Сліпака, соліста Паризької національної опери, волонтера, учасника бойових дій на сході України, кавалера ордена «За мужність» І ст., Героя України, кавалера ордена «Золота Зірка», всесвітньо відомого українського оперного співака, який покинув велику сцену, аби стати воїном, і віддав життя, захищаючи Україну. Історія героїзму та самопожертви, яка змушує замислитись над власним життям.

  “Фільм перебуває у допрем’єрному турі, з ним подорожує паралельно два режисери у різних містах України. На показах – аншлаг, це свідчить про те, що Василь Сліпак був відомим і знаним у культурних колах світу”, – розповідає режисер стрічки Іван Ясній.

  Він каже також, що фільм багатожанровий: документальний і художній водночас, також у стрічці дуже багато музики. Постановочних кадрів у фільмі немає, бо  хотіли, щоб фільм був, як і головний герой – правдивий.

  Фільм знімали в Україні та Франції, але його дуже багато разів переробляли, адже історія і сам образ Василя дуже багатогранні.

  “У Василя Сліпака було загострене відчуття несправедливості. Він знав, що коїться в Україні, тому кинув все і поїхав за неї боротися ”, – каже режисер.

  Загалом фільм позитивний, бо сам боєць  – велика і потужна людина, яка роздавала любов. 
  На презентацію завітав також його знайомий – атовець із позивним “Дід”. Він розповів, що Василь піднімав усім дух і навіть показав останню згадку про співака та бійця. “Маю прапор України із підписом Василя, це остання згадка, і він завжди біля мене”, – розповів чоловік.

  Читайте також: Війна очима атовця: у Франківську бійці АТО презентували свої книги

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!