Захворюваність на Covid-19 у Калуській громаді стрімко пішла вгору

 • Станом на 1 вересня з початку пандемії у Калуші та селах Калуської громади COVID-19 діагностували в 4352-х людей. З них 3662 — жителі міста Калуша.

  За останній тиждень серпня в Калуській ОТГ зафіксували 50 нових випадків захворювання. І це вдесятеро більше, ніж попереднього тижня — 18-25 серпня, коли виявили всього п’ять нових випадків захворювання. Захворюваність на COVID-19 серед жителів Калуша зростає ще стрімкіше: 40 нових випадків за 25 серпня — 1 вересня проти трьох — за 18-25 серпня, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на «Вікна».

  За останній тиждень нові випадки захворювання виявили в мешканців п’яти сіл Калуської громади: по три випадки — в Копанках і Мислові, два випадки — в Боднарові і по одному — в Голині і Тужилові.

  У стаціонарних закладах теж відзначають ріст госпіталізованих пацієнтів із середніми та важкими формами коронавірусної хвороби. Так, станом на 25 серпня в Калуській ЦРЛ було семеро хворих з “ковідними” пневмоніями. А вже станом на 2 вересня кількість госпіталізованих зросла до 19-ти, в 16-ти з яких підтверджено COVID-19.

  Нагадаємо, Даю три тижні: Марцінків висварив членів виконкому за низький рівень вакцинації

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!