Захист слабких – справа сильних: у Франківську влаштують марш за тварин

Сьогодні, 11 вересня, в Івано-Франківську розповіли про Всеукраїнську акцію – марш  за тварин.

Вимогами маршу є заборонити використання тварин у цирках і дельфінаріях, заборонити експлуатацію тварин для жебракування та фотопослуг, відмовитися від використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії тощо, а також заборонити хутрові ферми.

“Більшість людей, які знущаються з тварин, підпадають під відповідальність, як кримінальну, так і адміністративну. Потрібно говорити про те, що тварин потрібно захищати”, – каже Олег Андрухів, проректор Університету Короля Данила.

Психологиня Ольга Кукло, каже, що інколи люди причиняють біль тваринам через агресію.  Додає, що за статистикою в Америці від 50-70% серійних вбивць починали із знущання над тваринами.

“Марш повинен допомогти припинити діяльність живодерів-догхантерів, заборонити евтаназію як метод регулювання чисельності безпритульних тварин, а також внести до Червоної книги тих тварин, які знаходяться на межі зникнення”, – каже зоозахисниця Олена Біла.

Всеукраїнський марш покликаний сприяти створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.

Олена Біла розповіла що такі тварини, як: зубр, їжак вухатий, лісовий кіт (залишилось 50 особин), ведмідь бурий, сипуха (залишилося 30 пар), чорний лелека, рись (~490), горностай, лось, пискуха на межі зникнення.

Марш за тварин відбудеться 15 вересня о 12:00 на площі Франка.

До теми: “Зникаючі види”: у Франківську відбудеться марш за тварин

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!