Займатись плаванням та зміцнювати здоров’я: у Бурштині відкрили реконструйований басейн «Дельфін»

 • Сьогодні в місті Бурштин відбулося урочисте відкриття оновленого реконструйованого басейну «Дельфін». 

  Як повідомляють в Івано-Франківській обласній державній адміністрації, у цьому басейні створені комфортні умови для жителів громади, які знову зможуть повноцінно займатися плаванням та зміцнювати своє здоров’я. Для громади – це також і оздоровлення, реабілітація людей з інвалідністю.

  «Відкриття саме такої спортивної споруди підтверджує, що, не дивлячись на воєнний стан, Україна живе, бореться та розбудовується. Саме такі спортивні заклади дозволять її мешканцям, також і внутрішньо переміщеним особам розвивати свої спортивні надбання, мати спортивні успіхи та досягнення. Хочу подякувати усім, хто своєю щоденною працею, фінансовою підтримкою забезпечив відкриття саме цього необхідного для громади спортивного закладу. Переконаний, що це є велике досягнення для Бурштинської територіальної громади», – зауважив Вадим Созоник заступник голови Івано-Франківської ОДА.

  На роботи, які значно підвищать енергоефективність, знизять витрати води та забезпечать значну економію коштів міського бюджету на покриття витрат з утримання басейну в частині оплати за енергоносії та споживання води, компанією «ДТЕК» витрачено понад два мільйони гривень.

  З міського бюджету виділили близько 600 тис. грн на придбання насосів та заміну водопроводів.

  Довідково: Рішенням Бурштинської міської ради від 30 вересня 2022 року за номером 10/38-22 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Бурштинської міської територіальної громади в особі Бурштинської міської ради на баланс Бурштинської міської ради нерухомого майна АТ «ДТЕК Бурштинська ТЕС», басейн «Дельфін» прийнято у комунальну власність міста.

 • Рішення міської ради від 05.10.2022 №11 38-22 утворено комунальне підприємство «Дельфін» для обслуговування басейну, передбачено 16 робочих місць. Басейн – це пілотний проект, який дає надію на відкриття майбутнього реабілітаційного центру для військових.

  Читайте також: Пошкодили виробничі приміщення та устаткування: через обстріл Бурштинської громади СБУ розпочала розслідування

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!