Закарпатець, який продавав у Франківську свого сина, проведе вісім років за ґратами

 • В Івано-Франківську винесли вирок чоловікові, який намагався продати свого малолітнього сина.

  Злочин стався ще у липні 2018 року. Обвинувачений, діючи в корисливих цілях, шукав покупців для продажу свого малолітнього сина. 30 липня він зустрівся з іншим чоловіком поблизу залізничного вокзалу і продав йому сина. Одразу після цього його затримали правоохоронці.

  З’ясувалося, що поліція заздалегідь знала про цю ситуацію. Один зі свідків на суді розповів, що сидів на лавочці біля залізничного вокзалу, до нього підійшли двоє чоловіків та повідомили, що зараз скрутні часи і вони мають намір продати одну дитину. При цьому чоловіки повідомили, що нададуть свідку, як винагороду, 5000 грн, якщо він допоможе їм знайти покупця. Після цього свідок одразу ж звернувся до поліції та повідомив про злочин, що готується. 

  Свідок звів зловмисників із “покупцем” – ним був інший чоловік, який співпрацював зі слідством і напередодні отримав від правоохоронців гроші для проведення “покупки”. Зловмисник отримав гроші і передав дитину “покупцю”, після чого поліція одразу ж затримала його.

  У суді злочинець так і не визнав своєї вини – стверджував, що намагався лише обманом заволодіти грошима “клієнта”. Але він не зміг пояснити, чому в такому разі передав тому свого сина.

  З’ясувалося, що зловмисник – родом із міста Свалява Закарпатської області. Він вже був судимий раніше – за дві крадіжки, одне пограбування та за залучення дітей до злочинної діяльності. Свідок також розповів, що злочинець – ромської національності.

 • 26 жовтня 2020 року Івано-Франківський міський суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.149 ч.3 КК України (торгівля людьми) та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк вісім років із конфіскацією всього майна. Також він повинен буде сплатити 3432 гривні державі за проведені експертизи.

  Одразу після затримання злочинця Володимир Голубош, начальник ГУ НП в Івано-Франківській області, повідомляв, що ця сім‘я вже неодноразово була в увазі правоохоронців через жебракування дітей. Їх примушували до жебракування незважаючи на те, що мама отримувала допомогу в сумі 16 000 гривень на місяць.

  Читайте також: Торгівля людьми – замкнуте коло?

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!