Закарпатцю, який публічно закликав від’єднати область від України, загрожує до 10 років позбавлення волі

 • Прокуратура Закарпатської області направила до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який у Мукачевому закликав «від’єднати території Закарпатської області від України».

  Як зазначають, 15 березня біля обеліску жертвам угорської революції 1848-1849 років, закарпатець виступив з промовою. Там проходив мітинг, присвячений річниці угорської революції, повідомляє прес-служба ГУ НП Закарпатської області.

  У вказаній промові, йшлося про необхідність, на думку закарпатця, зміни адміністративно-територіального устрою країни. Чоловік закликав до від’єднання території Закарпатської області від України, яка за його словами була незаконно до неї приєднана.

  Окрім цього, він намагався розпалювати національну ворожнечу, наполягаючи на начебто ворожому ставленні влади до корінного населення Закарпаття.

  Згідно висновку експерта, у вказаному виступі обвинуваченого містяться висловлювання, які за змістом є образливими, принижують національну честь та гідність українського народу і створюють негативний образ українців та держави Україна.

 • Проти нього відкрили справу за ч. 2 ст. 110 КК України, яка передбачає покарання у виді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

  Читайте також: війта села Березівки, спійманого на хабарі, відсторонено від виконання обов’язків.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!