Закрийте небо: Івано-Франківська міська рада звернулася до НАТО

 • Сьогодні, 5 березня, на 21-й сесії Івано-Франківської міської ради депутати звернулись до НАТО закрити повітряний простір над Україною.

  Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

  Текст звернення:

  “Ми, депутати Івано-Франківської міської ради, звертаємося до вас з вимогою про невідкладне закриття неба над Україною.
  24 лютого 2022 року серед ночі, коли усі громадяни України спали, ворог в особі президента Російської Федерації віддав злочинний наказ здійснити напад на суверенну українську землю. Українці прокинулись від жахіття повітряного бомбардування своїх міст та сіл.

  Вже десяту добу російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням авіації, балістичних ракет, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Сотні мирних громадян України вже загинули.

  Десять останніх днів показали, що це війна не лише проти України, але проти демократії, свободи та гуманності у всьому світі. Кожна згаяна хвилина – це смерті наших громадян, жінок і дітей, це знищені наші міста і села.

  Українська держава та народ України стали жертвою імперських амбіцій тоталітарного режиму, що відродився на території Російської Федерації та загрожує цілому світу ядерною катастрофою.

  Ніч на 4 березня показала, що навіть винищення жителів України – не єдина мета кровожерного режиму Путіна та Російської Федерації. Обстрілами Запорізької АЕС війська окупантів поставили під питання виживання всього людства і навіть життя власних громадян.

  Напад Російської Федерації на Україну вже призвів до того, що сотні тисяч біженців прямують через кордони НАТО. Весь світ розуміє важливість закриття неба над Україною. Тепер час усім демократичним урядам, які поділяють цінності людського життя, ділом довести свої гуманістичні ідеї. Закриття неба над Україною дозволить нам зупинити просування ворога та захистити тисячі життів українців.

  Від імені мільйонів українців, які з 24 лютого 2022 року сидять в укриттях та бомбосховищах, від імені тих які воюють за свободу Європи у пам’ять понад дві тисячі цивільних громадян та від всіх хто вже загинув від російського бомбардування, ми закликаємо вас закрити небо над Україною!”

  Читайте також:

  Українські військові збили вже 79 літаків і вертольотів окупанта

  На восьмий день війни окупант втратив близько 9 тисяч солдатів, 217 танків, 900 ББМ

  Комітет Ради дозволив цивільним в Україні відстрілювати окупантів

  США назвали напад Росії на Запорізьку АЕС воєнним злочином

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!