Замовник скандальної забудови на Мазепи, 144 запевняє, що “не торгує квартирами”

 • Сьогодні, 17 лютого, відбулося виїзне засідання земельної комісії в кабінеті голови Івано-Франківської ОО ТСО України Петра Никитюка, щодо скандальної забудови на Мазепи, 144 поблизу озера.

  На зустрічі з Петром Никитюком були присутні члени земельної комісії, а також журналісти. Сам  голова івано-франківської обласної організації «Товариства сприяння обороні України» (колишній ДТСААФ) активно говорив, не даючи міським депутатам вставити й слово, запевняв про те, що будівництво погоджене з генеральним планом забудови Івано-Франківська.

  “Ви подивіться в генеральний план, там всю зону навколо озера планують забудувати”, – заявив Петро Никитюк.

  На свій захист він розповів про те, що “не торгує квартирами в цій забудові, на відміну від інших” і надав скріншоти одного з відомих сайтів, що займається продажем різноманітних речей, включно з нерухомістю.

  DSC_0494

  “Я не торгую квартирами, на відміну від декого. Скріншот сторінки інтернет-магазину. Продається однокімнатна квартира, 40 м2, Валерій. Якщо ви подзвоните по вказаному номері телефону, то вам відповість Корсун Валерій Миколайович”, – зазначив пан Никитюк.

  В свою чергу, міський депутат Андріан Волгін звернувся до  голови івано-франківської обласної організації «Товариства сприяння обороні України» (колишній ДТСААФ), із заявою про те, навіщо Никитюку авто BMW X5, коли сама організація ледве зводить кінці з кінцями.

  У відповідь на закиди стосовно автомобіля замовник скандальної забудови сказав, що автомобіль йому потрібний суто для роботи і що він куплений не за кошти організації, а є подарунком інвесторів.

  Петро Никитюк відмовився надати документацію по будівництву, посилаючись на те, що це є приватні дані й він не має права розголошувати їх.

  “Та ви серйозно?! Я – міський депутат, на мій депутатський запит ви зобов’язані надати інформацію, яку я вимагаю”, – обурився Андріана Волгін.

 •  

  Нагадаємо, що Архбудінспекцію не допускають на самовільне будівництво біля міського озера (ФОТО).

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!