Запрацювала нова STEM-лабораторія в одному з франківських ліцеїв (фото)

  • Сьогодні в ліцеї № 20 Івано-Франківської територіальної громади розпочала роботу сучасна STEM-лабораторія.

    Як інформує пресслужба обласної державної адміністрації, що це одна із трьох лабораторій, які функціонуватимуть в освітніх закладах області. Нещодавно відкриття однієї із них відбулося в училищі міста Калуша. Ще одну незабаром планують відкрити у навчальному закладі Коломиї. 

    “Сьогодні у ліцеї № 20 розпочинає роботу одна із найсучасніших STEM-лабораторій, вартість якої становить понад п’ять із половиною мільйонів гривень. Вона містить новітнє цифрове вимірювальне обладнання, зокрема, 3D принтер, 3D сканер для вивчення природничо-математичних дисциплін. Переконаний, що таке обладнання допоможе зацікавити дітей вивчати такі предметів, як фізика, математика”, – розповів Євген Фербей, заступник голови обласної державної адміністрації.

    За словами Євгена Фербея, в області спостерігається дефіцит фахівців виробничо-технічних професій. Тому привернення уваги школярів до вивчення природничо-математичних наук спонукатиме їх до вступу в освітні заклади, які готують майбутніх інженерів, технологів, енергетиків.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!