Запущено проект “Україна: Свобода, Гідність, Креативність”

 • У Міністерстві закордонних справ України презентували інформаційний проект «Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity» («Україна: Свобода, Гідність, Креативність»).

  завантаження_(2)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)
  У відомстві наголошують, що однойменний буклет та сайт http://myukraineis.org/ покликані “у короткій, цікавій та доступній формі інформувати світ про нову Україну, яку люди карбують день за днем. Країну гідності, свободи та креативності”.

  Буклет вийде тиражем у 40 тисяч примірників та буде перекладений дев’ятьма різними мовами світу, серед яких англійська, арабська, турецька, чеська та польська.

  За словами представників МЗС України, буклет є початком кампанії з популяризації іміджу України за кордоном «Моя Україна – це…»(My Ukraine is). Он-лайн версія буклету http://myukraineis.org/ постійно поповнюватиметься інформацією про те, чим живе Україна сьогодні.

  Як зазначили дипломати МЗС, кожен бажаючий може долучитися до кампанії, запропонувавши додати до сторінки свій цікавий факт про Україну. Таким чином, образ України для іноземних аудиторій формуватимуть як професіонали, так і небайдужі громадяни.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!