Заступник міністра освіти оглянув укриття у калуському ліцеї

 • Олексій Шкуратов із робочим візитом завітав до калуського ліцею. 
   
  Вчора, 11 серпня, заступник Міністра освіти та науки України Олексій Шкуратов разом із директором департаменту освіти та науки Івано-Франківської облдержадміністрації Віктором Кімаковичем та його заступником Ігорем Гаврилюком відвідали один із закладів освіти Калуської громади.
   
  Основна мета візиту – вивчення стану готовності закладів освіти до початку нового 2022-2023 навчального року та створення безпечних умов для учасників освітнього процесу.
   
  Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Калуша Андрій Найда, пише “Галицький кореспондент“.
   
  Це єдиний заклад загальної середньої освіти на Івано-Франківщині, у якому побував з робочим візитом Олексій Шкуратов. Заступник Міністра зазначив, що ліцей – один з найкращих не тільки в області, а й в Україні щодо якості освіти. Адже результати випускників за підсумками ЗНО – одні з найвищих.
   
  Олексій Іванович відзначив добротну оснащеність закладу, належним чином обладнане укриття. А навколишня територія, яка більше схожа на ботанічний сад, теж привернула увагу посадовця з МОН.
   
  У ході візиту обговорили питання підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період та охоплення навчанням дітей із внутрішньо переміщених сімей.
   
  Підготовчі роботи в закладах освіти до нового 2022-2023 тривають.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!