Заступника міністра МОЗ не пустили в харчоблок туберкульозного санаторію в Яремче

 • Заступник міністра охорони здоров’я України Роман Василишин, сьогодні, 16 січня,  відвідав обласний туберкульозний санаторій “Прикарпатський” у Яремче, який підпорядковується Міністерству.

  Про це він повідомив під час  робочої наради із головним медиком Прикарпаття Мироном Матейком, ректором Івано-Франківського медуніверситету Миколою Рожком, представником обласної комісії із питань охорони здоров’я Манолієм Піцуряком, заступником голови ОДА Ігорем Пасічняком та головними лікарями Прикарпаття.

  «Я сьогодні приїхав в Яремче в туберкульозний  і жахнувся. Снігу там нападало більше, ніж тут, і його ніхто навіть не думає прибирати – це при тому, що у штаті є двірники.  Ми йдемо по тому снігу, понамочували свої дорогі мешти, сніг поналазив у шкарпетки. Головний лікар так і не прийшов. Ми його так і не дочекалися», – обурився Роман Василишин.

  Крім того, заступник міністра зазначив, що його не пустили в харчоблок, де їдять діти.

  «Переді мною стала бабуся груддю вперед і не пускала в харчоблок. Я все знаю, що там твориться, але це ж наші діти… Передайте там “Привіт”, бо я навіть не дочекався цього лікаря. Там кожен собі цар. Ніхто там не має контролю…», – підсумував Василишин.

  Нагадаємо, сьогодні, 16 січня, в Івано-Франківську перебуває заступник міністра МОЗ України Роман Василишин. За його словами, на Прикарпатті найгірша ситуація зі смертністю вагітних жінок.

  Також Роман Василишин висловив незадоволення з приводу рівня післядипломної освіти лікарів, які купують “знання” за гроші.

  IMG_0205 (2)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!