Заступнику-хабарнику суд обрав міру запобіжного заходу

22 січня 2016 року до Івано-Франківського міського суду доставили мешканця Косівського району, першого заступника голови Косівської РДА, якого підозрюють у отриманні хабаря (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Заслухавши сторону обвинувачення та сторону захисту, а також вислухавши затриманого громадянина, 1967 р. н., суд виніс рішення задовільнити клопотання прокуратури та ухвалив затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів, до 20 березня 2016 року, включно.

Тримання під вартою підозрюваного здійснювати в Івано-Франківській установі виконання покарань № 12.

Суд також визначив заставу – 653 розміри мінімальної заробітної плати в сумі 899 834 грн.

У разі внесення застави підозрюваний зобов’язується прибувати до слідчого, прокурора або суду із встановленою періодичністю; не відлучатися з с. Черганівка Косівського району Івано-Франківської області, в якому він проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого про зміну свого місця проживання; утримуватись від спілкування з усіма свідками в даному кримінальному провадженні; здати (за наявності) до Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд та в’їзд в Україну.

Нагадаємо, на Прикарпатті першого заступника голови РДА зловили на хабарі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!