Затоплені угіддя: негода завдала шкоди у Рожнятівському районі

Внаслідок грози та тривалих злив, які пройшли Прикарпаттям з 13 по 15 червня, декілька районів зазнали шкоди, зокрема, Рожнятівський.

Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Так, у селі Липовиця підмито опори моста по вул. Шевченка на автодорозі Рожнятів – Липовиця, є загроза руйнування моста та повної зупинки автомобільного сполучення. У селі Суходіл стався зсув правого берега на р.Чечва біля домогосподарства, несе загрозу руйнування будівель. А в селі Петранка розмито берегоукріплення біля моста на руслі струмка Ведмедівка, є загроза руйнування моста та автомобільної дороги Вербівка – Петранка. 

У селі Рожнів підтоплені 65 житлових будинків, 320 господарських будівель, 610 с/г угідь на загальній площі понад 800 га. У Кобаках зруйновано берегоукріплення р. Черемош протяжністю 200 метрів, що несе загрозу розмивання скотомогильника. В селі Рибне повністю зруйноване берегоукріплення р. Черемош протяжністю 100 метрів.

А у селі Хімчин пошкоджено до 25.5 км дорожнього покриття місцевих комунальних доріг, а також пошкоджено приблизно 3 км дорожнього покриття дороги Косів – Рожнів через с. Хімчин.

Читайте також: Підмиті дороги, затоплені двори і городи – на Прикарпатті негода наробила біди

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!