“Затримали не ключових осіб”, – голова ОДА про ферму з наркотиками на Прикарпатті

 • Сьогодні, 16 вересня, в Івано-Франківську відбувається нарада у голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля.

  На початку засідання він повідомив про кадрові зміни в облдержадміністрації, а також розповів, що з посади звільнили голову СБУ на Прикарпатті.

  Також він згадав про величезну плантацію марихуани, яку виявили на Косівщині і попросив контролювати цю ситуацію і надалі.

  «Я дуже прошу, щоб не залежно від зміни керівництва, не втрачали контроль над справою. Бо була така сильна підготовка, операція, а затримали трьох людей, я так розумію, не ключових», – зазначив Шмигаль.

  Нагадаємо, ферму виявили у Стопчатові. Правоохоронці затримали трьох осіб, вони є громадянами України, мешканцями Снятинського та Косівського районів.

  Обслуговували наркотичну “ферму” люди з всієї України: вони були завезені туди одноразово, без засобів зв‘язку і мали там бути до збору врожаю.

 • Власником приміщення є орендодавець, він проходить як свідок, адже невідомо, чи він знав, що вирощували у теплицях. По документах там мала бути звичайна агрофірма. Підприємство почало функціонувати у червні, поліція про них дізналася у серпні.

  Згодом підозрюваним у посіві марихуани на Косівщині обирали запобіжний захід.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!