Завдяки Руслану Марцінківу гонорари скандального гурту “Хамерман знищує віруси” подвоїлися

 • Після виступу на фестивалі Porto Franko в Івано-Франківську гонорари епатажного гурту «Хамерман знищує віруси» зросли вдвічі.

  Учасник гурту «Хамерман знищує віруси» Альберт Цукренко заявив, що після скандального виступу на фестивалі Porto Franko в Івано-Франківську гонорари гурту виросли вдвічі, повідомляє “Zaxid.net

  За словами Цукренка, їхній виступ не є «скандальним», радше рядовим шоу гурту, а вся «слава» звалилася на «ХЗВ» через допис у Facebook міського голови Руслана Марцінківа, в якому той доручив освятити місце виступу, оскільки учасники гурту виступали на сцені майже оголеними. Сам же скандал, за словами Цукренка, має політичний відтінок зокрема тому, що спонсором фестивалю є неназваний «політичний опонент чинного міського голови».

  «Це стало провокацією по факту, але це був звичайний концерт «Хамерман знищує віруси», перед звичайною публікою «ХЗВ». Ми уже звикли, що у нас є досить немаленька і лояльна аудиторія, яка приходить на наші концерти. На концерти продаються квитки, і це власне відсіює випадкових людей. Тут же ж сталося не те, що зазвичай. Тут реакція влади і спільноти. Сам концерт пройшов, як завжди», – сказав Цукренко в ефірі.

  За словами виконавця, після пропозиції Руслана Марцінківа освятити місце виступу «ХЗВ», у гурту побільшало замовлень, а гонорари виросли приблизно удвічі.

 • Фото зі сторінки Руслана Марцінківа.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!