Завтра городенківські аграрії планують перекрити трасу Татарів-Кам’янець-Подільський

  • Завтра городенківські аграрії планують перекрити трасу Татарів-Кам’янець-Подільський. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Людмила Стражник.

    “Завтра на трасу Татарів–Кам’янець-Подільський перед мостом через Дністер вийдуть сотні городенківських селян, загудуть у спротиві трактори й інша с/г техніка. Городенківські аграрії створили страйковий комітет і готуються до безстрокового страйку, який шириться країною.

    Спротив викликав законопроект, прийнятий ВР. Страйкуючі вимагають від Президента накласти вето на законопроект №3688, що пропонує зміни до Податкового кодексу, запропоновані Кабінетом Міністрів, і які мають за мету скасувати податкові пільги для АПК. Акцію протесту підтримали в багатьох регіонах України” – написала пані Стражник.

    страйк

  • Нагадаємо, що 27 грудня Президент затвердив розширення повноважень місцевих органів влади підписавши Закон України №888-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!