“Зблизька” від Анни Гакман

 • Переможці визначаються щомісяця шляхом голосування на сайті газети «Галицький кореспондент» www.gk-press.if.ua. Переможець отримає сертифікат на друк фотографій від мережі фотомагазинів «Сако» на суму 250 грн.

  Серед 12 переможців за підсумками інтернет-голосування буде визначено одного, який отримає головний приз від мережі фотомагазинів «Сако» – фотоапарат Nikon Coolpix L840 Black.

  “Зблизька” від Анни Гакман.

  3

  4
  Після весняного дощу, крапельки води виблискують на сонці як зірочки, що впали з неба
  Голубка довго сиділа на воротах, дивилася на нас, оглядала подвір’я... Кажуть, що у вигляді голуба до нас прилітають душі наших родичів, які пішли від нас до іншого світу. І приходять, щоб відвідати та оберігати.
  Голубка довго сиділа на воротах, дивилася на нас, оглядала подвір’я… Кажуть, що у вигляді голуба до нас прилітають душі наших родичів, які пішли від нас до іншого світу. І приходять, щоб відвідати та оберігати.

  kvitka

  Ці прості й чудові квіти ростуть в полях з пшеницею. Вони дуже маленькі і часто ми проходимо повз них навіть не помічаючи цієї краси.
  Ці прості й чудові квіти ростуть в полях з пшеницею. Вони дуже маленькі і часто ми проходимо повз них навіть не помічаючи цієї краси
  Чудове поєднання чудових квітів та крапель дощу.
  Чудове поєднання чудових квітів та крапель дощу
  Сонях
  Сонях
  Ця магнолія росте на нашому подвір’ї. Цвіте незважаючи на те, що подекуди лежить сніг та ще тримаються нічні морози. Ніби вказує на те, що дні Зими закінчилися.
  Ця магнолія росте на нашому подвір’ї. Цвіте незважаючи на те, що подекуди лежить сніг та ще тримаються нічні морози. Ніби вказує на те, що дні Зими закінчилися
  Передноворічний настрій. З прийдешнім Новим роком вас!
  Передноворічний настрій. З прийдешнім Новим роком вас!

  З іншими роботами можна ознайомитися на сайті у розділі: Наші проекти, фотоконкурс.

  Як подати роботи на конкурс читайте тут.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!