Збройні сили України поповнять 500 призовників із Прикарпаття

 • На Прикарпатті завершується призовна кампанія на строкову військову службу.

  Станом на 24 липня поточного року Івано-Франківська область виконала поставлене завдання на 88%. Загалом із Прикарпаття до Збройних сил України та інших військових формувань відправлять 500 юнаків.

  Кожного призовника тестують методом ІФА на наявність захворювання на COVID-19.

  “Також нагадуємо усім призовникам, які мають намір вступати у ВУЗи цього року, – ви маєте таку можливість”, – кажуть в Івано-Франківській ОДА.

  Для цього необхідно з’явитися на засідання районної призовної комісії, надати необхідні документи, які підтверджують намір призовника вступити у вищий навчальний заклад та написати заяву. Далі звернення призовника розглядає обласна призовна комісія, яка і ухвалює надання відстрочки.

 • “Юнаки, не дивлячись на те, що вони мають можливість отримати відстрочку, йдуть служити до війська. Вони бажають спробувати себе у військовій справі та вирішити підписувати контракт чи ні. Наголошуємо, що хлопці будуть проходити службу виключно в місцях постійного розміщення підрозділів і не залучатимуться до виконання завдань в районі ООС”, – додають у пресслужбі обласної адміністрації.

  Читайте також: Працівники Надвірнянського військкомату так і не зловили призовника

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!