Прикарпатські поліцейські завершили досудове розслідування у справі.
Як зазначають у пресслужбі поліції, співробітники довели протиправну діяльність чоловіка, який зберігав та збував фальсифіковані спиртні напої. Під час обшуків правоохоронці вилучили 392 ящики з контрафактною алкогольною продукцією. За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури матеріали справи скеровано до суду.
Досудове розслідування довело, що до протиправної діяльності причетний 47-річний мешканець Коломиї. Правоохоронці задокументували декілька фактів збуту фальсифікованої продукції. Після останнього фігуранта й викрили співробітники поліції.
Поліцейські провели обшук в складських приміщеннях, які знаходиться на території міста Коломия. Вилучили 392 ящики з фальсифікованим спиртним, на суму приблизно півмільйона гривень.
Уже відомо, що на кожній пляшці були підроблені марки акцизного податку, а рідина в пляшках не відповідає вимогам ДСТУ.
Чоловік обвинувачується в кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) та ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює