Збиратимемо підписи: франківські студенти організували пікет проти заскління “Дністра”

 • Вони переконані, що колонаду все ж розісклять.

  Студент одного з Київських вищих навчальних закладів Антон вирішив сьогодні влаштувати пікет проти заскління колонади готелю «Дністер», пише «Галицький кореспондент».

  «Готельєри ж обіцяли у 2021 році не склити колонаду і не забирати простір у людей. Як бачимо, обіцянки вони все ж не дотрималися. Пам’ятку архітектури, по суті, знищили», – переконаний Антон.

  Підтримав Антона його товариш Максим, який також переконаний, що заскління колонади – злочин.

  Та стояти просто з папірцями хлопці не збираються. Кажуть, що хочуть організувати збір небайдужих містян, аби прикріпити їх в у зверненні до міської влади.

  «Я йшов пішки з мікрорайону Каскад з ось цією табличкою, аби привернути більше уваги до даної проблеми. І я вірю, що колонаду таки розісклять. Інакше, не стояв би тут», – говорить Антон.

  Нагадаємо, ще влітку 2021 року в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які вели на історичній пам’ятці – в колишньому готелі “Дністер”.

  За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Зараз взялися до бічних колонад – спроба засклити громадський простір та облаштувати приватну парковку біля будівлі викликала чергову хвилю обурення містян.

 • Нещодавно робітники почали забирати риштування готелю “Дністер”. Його вигляд обурив франківців. У соцмережі повно гнівних коментарів: власники готелю залишили заскленою колонаду готелю. Хоча обіцяли громаді, що демонтують вітрини між колонадами.

  Висловився стосовно ситуації і міський голова Руслан Марцінків.

  “Щодо розскління колонади – неодноразово я звертався до пана Бойка, але це є його воля виконати те, про що він домовлявся з громадськими активістами. Тому я ще раз звертаюсь до пана Бойка по можливості розісклити даний прохід, щоб мешканці могли ним користуватися”, – написав він.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!